MLS Pardubického kraje

MLS Pardubického kraje

Aktuality


Krajské dožínky v Pardubicích

Zveme Vás na Krajské dožínky, které se uskuteční neděli 22. září 2019 v Pardubicích. Využijte letošní poslední možnost uceleně se setkat s oceněnými výrobci MLS Pardubického kraje. Ti budou své výrobky prodávat ve stáncích na Perštýnském náměstí. Během dne si budete moci prohlédnout zemědělskou techniku, svézt se koňským povozem či zasoutěžit si v programu „Zemědělství žije“ . Kulturní doprovodný program zajistí Karel Gott revival a Bohuš Matuš, VERONA, Tanja s kapelou a Petr Kolář.


Spotřebitelská soutěž MLS Pardubického kraje zná své oceněné

V sobotu 24. srpna měli návštěvníci výstavy Koně v akci možnost zúčastnit se Spotřebitelské soutěže MLS Pardubického kraje. Tu již po třinácté pořádal Agrovenkov o.p.s. Na pardubické závodiště dorazilo 16 soutěžících výrobců se 46 výrobky. Kolemjdoucí mohli u jednotlivých stánků ochutnat, ohodnotit a hlasovat pro nejchutnější výrobek, prostřednictvím hlasovacích lístků. Nejvíce hlasů od návštěvníků v jednotlivých kategoriích získali - firma Jaja Pardubice za Perníkovou chaloupku, firma RVB – Syrmil za Nakládaný Sedlčanský hermelín - svačinka, Iva Bakrlíková za Hřebečskou medovinu a Řeznictví Morávek za Orlickou klobásu. Ta navíc získala celkově nejvíce hlasů. Vítězové jednotlivých kategorií převzali od ing. Václava Kroutila, radního pro Pardubický kraj a předsedy správní rady ing. Františka Smítala poháry, diplomy a drobné ceny. Platné hlasovací lístky byly slosovány a vylosovaní výherci tomboly si převzali své výhry, které do tomboly věnovaly soutěžící firmy.
Prohlédněte si fotografie a video.


Ve dnech 24. a 25. srpna se na pardubickém závodišti uskuteční 21. ročník výstavy Koně v akci s tématem Ve jménu krále. Součástí sobotního dne bude také Spotřebitelská soutěž MLS Pardubického kraje, v rámci které kolemjdoucí návštěvníci budou moci ochutnat výrobky přihlášené do soutěže a hlasovat o vítězích jednotlivých kategorií.
Přijďte se pobavit, ochutnat či vyhrát v tombole.


15. – 16. června 2019 se přijďte podívat na Fresh festival v Pardubicích. Kromě dobrého jídla a pití, se zde můžete setkat s oceněnými výrobky MLS Pardubického kraje a jejich výrobci.
Více informací na http://festival.fresh.iprima.cz/pardubice


Dne 31.5. 2019 Vás zveme na Den Pardubického kraje. Během odpoledne se na Perštýnském náměstí kromě kulturního programu můžete setkat s výrobci oceněnými značkou MLS Pardubického kraje.
Více na www.pardubickykraj.cz


Ve středu 22. května 2019 proběhlo na chroustovickém zámku předání Certifikátů s právem užívat ochrannou známku MLS Pardubického kraje 2019. Ocenění bylo uděleno 47 výrobkům. Fotografie najdete ve fotogalerii.

Powered by w3.css