You are currently viewing Koně v akci 2022

Koně v akci 2022

Srdečně Vás zveme na 24. ročník výstavy Koně v akci, která se koná 10. a 11. září na Dostihovém závodišti v Pardubicích.
Výstava Koně v akci je druhou největší akcí po Velké pardubické pořádanou na Pardubickém závodišti. Stejně jako v předchozích letech se nám představí různá plemena koní při sportovních i pracovních činnostech, nabídne chovatelské přehlídky i bohatý doprovodný program plný skvělých vystoupení koní a lidí. Letošním tématem je HARMONIE, protože rok 2022 svými číslicemi naznačuje shodu, soulad či harmonii. Program je tedy zaměřen na souznění člověka a koně, jejich vzájemnou důvěru a porozumění.

U tribuny A budou po celý den regionální výrobci z potravinářské soutěže MLS Pardubického kraje, u kterých si budete moci ochutnat a zakoupit jejich výrobky. Těšit se můžete na sušené maso a sýry, výrobky z kozího a kravského mléka, výrobky od cukrářů a pekařů, koření nebo medového výrobky.

Bude zde připravený i stánek Zemědělství žije!, kde si nejen děti budou moci vyzkoušet poznávat semínka, hospodářská zvířata nebo zemědělské stroje, čeká je také kvíz s odměnou.

Součástí programu jsou opět okresní dožínky pořádané Okresní agrární komorou.

Vstupenky na sobotu lze zakoupit ZDE. V neděli je vstupné zdarma.

Sobota program
Sobota program

Neděle program – Okresní dožínky

Napsat komentář